KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsningar 16218375
nr 1621 8375
Jorgo Krallis
(f. 1937)
Etsningar, 2 st, Jorgo Krallis (f. 1937), Signerade 160 & 250 upplagor, yttermått inklusive ram: 41x38, yttermått inklusive ram: 61x51 cm
Jorgo Krallis, född 1937 i Thessaloniki, Grekland, målare och grafiker.
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 20 maj 2024
kl 20:32:07
20/5 20:27:07
Jorgo Krallis
Läs mer om Jorgo Krallis