KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsningar 16218375

nr 1621 8375

Jorgo Krallis

(f. 1937)

Etsningar, 2 st, Jorgo Krallis (f. 1937), Signerade 160 & 250 upplagor, yttermått inklusive ram: 41x38, yttermått inklusive ram: 61x51 cm

Jorgo Krallis, född 1937 i Thessaloniki, Grekland, målare och grafiker.

Utrop:

600 kr

Såld:

300 kr

måndag 20 maj 2024
kl 20:32:07

20/5 20:27:07 1      Vinnande bud

Jorgo Krallis

Läs mer om Jorgo Krallis